• Fiškusi - krúžok tradičnej kultúry

• Klubová činnosť

• Materské centrum

• Šípky

• Hľadáte technický šport na zlepšenie koncentrácie, rozvoja motoriky, zábavu a spoznanie nových kamarátov? Skúste s nami šípkarenie a zamilujte sa do šípok ako my.

Šípkarenie je nenásilný technický šport a príjemná zábava zároveň, pri ktorej deti prichádzajú na iné myšlienky, uvoľnia sa, stretnú s kamošmi, zahádžu si, zasúťažia si, hravou formou si precvičujú matematiku a osvojujú si prirodzené sčitovanie a odčitovanie a hlavne nesedia doma pred počítačom, nenudia sa a majú každotýždenný pocit radosti z prichádzajúcej stredy.

Výhodou šípkarského športu je, že je vhodný takmer pre každého. Dieťa pritom nemusí byť športovo zdatné a nemusí mať najlepšiu kondíciu. Naopak, šípkami sa podporuje najmä psychika.

Verím, že sme vás oslovili a prídete to skúsiť, prípadne sa ozvete a budete zaujímať o ďalšie informácie. Tešíme sa na vás.

•

Prvá časť tréningu je venovaná technike, správnemu postoju a odhodu šípok. Technika je základom celého procesu a my dbáme na jej správny vývoj a osvojenie.

Druhá časť tréningu je zameraná na zlepšenie skórovania a počítania. Hráči sa naučia rôzne tréningové hry, pomocou ktorých sa zlepší ich matematika. Ocenia najmä rodičia svojich detí, ktoré budú vedieť sčítať, odpočítať, násobiť a deliť automaticky a veľmi rýchlo.

Tretia časť je najobľúbenejšou, v ktorej hrajú deti sparingové zápasy medzi sebou. Deti sa naučia prehrávať, ale aj vedieť a zvládnuť víťazstvá. Táto časť ich pripravuje na neskoršie súťažné zápasy.

• CENTRUM VOĽNÉHO ČASU
                    • Nám. 7. apríla 409/20 906 13 Brezová pod Bradlom Slovakia